O mnie

Witam serdecznie !

Cieszę się, że do mnie zajarzałaś/-eś. Zawsze to miło jak odwiedza Cię ktoś inteligentny.

Póki co ukrywam się za pseudonimem, ale to chyba z wrodzonej niechęci do ekshibicjonizmu w sieci. Podejrzewam, że prędzej czy później się to zmieni.

Jestem  typem, któremu zawsze mało. Stawiam na jakość , krytyczne myślenie i poczucie humoru. Nie chadzam na skróty, chyba, że nie mam wyboru i dlatego zrobiłam w życiu sporo niepopularnych ruchów. Na przykład żeby zostać  radcą prawnym dzielnie  przeszłam przez aplikację radcowską ( po co, pytam się?), poza tym jako kompletny  analfabeta techniczny zdecydowałam, że sama poprowadzę bloga. Strona techniczna tak  mnie wciągnęła, że  zaczęłam się na poważnie interesować prawem IT  i w ogóle nowych technologii .  W realnym świecie pracuję  w bardzo innowacyjnej branży ( nie, nie, jeszcze nie IT :)) i   trzymam kilka srok za ogon i  nie zajmuję się wyłącznie prawem, bo umarłabym z nudów.

Jeśli masz ochotę, to poczytaj po co jest ten blog, zajrzyj do wpisów, a nawet skomentuj, ale przede wszystkim napij się kawy (no chyba, że wolisz herbatę albo coś mocniejszego – rób co chcesz byle w granicach rozsądku).

Miłego dnia i wspaniałej reszty życia, Prawstoria

Back to top button